víno, ženy, jazz...
14. 02. 2020 od 17 hod.

Valentýnská party


14.02. - Pátek

Vypadá to, že se našemu dočasnému koberci z Jazzu nějak nechce. Bohužel kvůli říjnovému vytopení a vinou dalších trablů vás teď 14. února ještě nepřivítá naše nová podlaha. Nakonec jsme těchto 10 dní museli věnovat nápravě škod v podkladu a přípravám na to, abychom v létě onu podlahu mohli konečně uskutečnit.

ALE! Nebudeme vás ochuzovat o Jazz jakkoliv dále, protože rovnou v pátek 14. února začneme hned naplno. Ať už jste tedy šťastně zadaní, nešťastně zadaní, šťastně nezadaní nebo nešťastně nezadaní, vaše kroky by na Valentýna večer měly vést k nám. Od 17:00 budeme mít normálně otevřeno a náš šéfkuchař Tonda chystá speciální tříchodové valentýnské menu - ideální spojení romantiky a párty, nemyslíte?

Dále potom od 19:00 se mezi vámi bude motat kouzelník Filip Dadej, který vás dostane svou mikromagií a ony romantické chvilky vám dokoření. Ne, nebojte se, dokoření, nikoliv dokření.

No a nakonec v průběhu zbytku večera se o párty postará náš dvorní DJ Martyzan, který už ladí svůj speciální set s těmi nejohranějšími lovesongy. Vstupné vybírat nebudeme a přivítáme každého z vás! Kdo ví, třeba si druhý den ráno budete moci svůj relationship status na internetu změnit.

Rezervace míst přes Facebook/Instagram.