víno, ženy, jazz...
07. 03. 2020 od 13 hod.

Jazz Open! | turnaj ve fotbálku


07.03. - Sobota
Předprodej online: 240 Kč

ZMĚNA TERMÍNU Z DŮVODU ÚČASTI PETRA POSPĚCHA!

Troufneme si říci, že první kolo našeho fotbálkového turnaje Jazz Open! bylo úspěchem. A proto jsme se rozhodli, že z toho uděláme malou jazzovou tradici! ⚽️

No a aby toho nebylo málo, nachystali jsme si i pár novinek.

Tou první je, že již na další kolo nachystáme fotbálkové stoly dva až tři, abychom nemuseli vždy tak dlouho čekat a turnaj nebyl takový maraton. Dále potom 4x ročně uspořádáme „grandslam“ - tedy speciální turnaj, kde se bude hrát o putovní pohár a prize money!

Vstupné je 240 Kč na tým/dvojici - nelze tedy se přihlásit jako jednotlivec a z této částky se vždy 40 Kč bude odkládat na ony speciální grandslamy, abychom pořídili pořádný putovní pohár a měli grandslamové prize money!

A teď pozor - turnajem bude provázet hlavní zakladatel, reprezentant republiky a mistr světa z roku 2018 Petr Pospěch. Petr nám přiblíží fotbálkové dění jak z historie, tak ze současnosti. Zavzpomíná na fotbálek jaký byl kdysi a čím se hráčská úroveň od jeho začátků změnila. Možná nám ukáže i nějaké základy přímo u fotbálku, který postavil se svými kamarády 4P a vězte, že na fotbálky této firmy se hraje i na úrovni mistrovství světa a stejně tak i u nás v Jazzu.

A tak tedy mimořádně 7.3. od 13:00 nás čeká Petrova exhibice a následně od 14:00 startujeme náš turnaj - a jak říkáme, fotbálky budou dva až tři, takže turnaj bude odsýpat mnohem svižněji!

Do poznámky nám při nákupu vstupenek prosím uveďte jméno vašeho týmu, abychom si vás mohli správně přiřadit.