víno, ženy, jazz...
31. 12. 2019 od 19 hod.

Silvestr v Jazzu!


31.12. - Úterý
Předprodej online: 440 Kč
Na místě: 440 Kč

Zářná dvacátá léta jsou už jen den daleko! Pokud už máte silvestrovské plány, tak je zrušte a pokud nemáte, tak není nad čím dále váhat. I když jsme se pár měsíců neviděli, tak je jasné, že jste většinu roku netrávili nikde jinde, než právě u nás. A proč se nerozloučit s uplynulou dekádou tam, kde je nám i vám vlastně nejlépe?

Na co se tedy na Silvestra u nás můžete těšit, tážete se?
Ani si nestihnete sundat kabát a hned ve dveřích dostanete welcome drink. Kdykoliv v průběhu celého večera dostanete hlad, můžete si dát cokoliv z velkého teplého rautu plného gastro špecialitek od našeho mistra šéfkuchaře Tondy.

Co se týče hudby, za DJ pult naskočí Pavel Studník. Ale to zdaleka nebude vše, celkovou zábavu bude mít pod taktovkou divadlo Tom a Jeff, takže když budete mít náladu, můžete se zúčastnit různých soutěží nebo se zasmát jejich skečům a všelijakým dalším ptákovinám. O srandu nouze nebude, pod to se klidně podepíšeme krví.

A samozřejmě přípitek výborného sektu po půlnoci snad ani nemusíme zmiňovat.

Kromě toho všeho i zopakujeme událost z loňského Silvestra a znovu budeme malovat a dražit obraz pro dětskou hematologii a hospic.

Do poznámky potom prosím jen napište, pro kolik lidí vám máme bloknout stůl.