víno, ženy, jazz...
25. 09. 2021 od 19 hod.

Hradecký Slunovrat - Welcome Tour


25.09. - Sobota
Předprodej online: 100 Kč
Na místě: 120 Kč

Welcome tour festivalu Hradecký slunovrat! je koncertní turné kapel, které v minulosti účinkovaly na „Welcome scéně“ festivalu Hradecký slunovrat. V rámci koncertu 25.9. v našem Jazz Clubu společně vystoupí kapely CI3 & Slow Sunset.

CI3

Ostravské trio CI3 vzniklo postupnou evolucí z kapely Café Industrial. Zlomovým bodem je rok 2020 a nahrání alba HODNĚ ŘEKY.

Trio CI3 se hudebně pohybuje mezi žánry. Promyšleně vystavěná gradace skladeb, interakce mezi jednotlivými členy i mezi kapelou a publikem -   to vše znásobuje krásně mrazivou atmosféru jejich koncertů. Chvíli se usmíváte, chvíli chmuříte, jindy kýváte hlavou do rytmu a ani o tom vlastně nevíte. Pocity vás zaplaví a vy se v nich zcela dobrovolně a odevzdaně topíte. A na samotném konci cítíte slastné uvolnění, aniž byste si ušpinili prádlo.

Slow Sunset


Slow Sunset – je soul-popová kapela, která byla založena basistou a klávesistou Maciejem Nestorem a zpěvačkou Anią Bratek v roce 2020. Slow Sunset čerpají inspiraci ze soulové hudby, garážového rocku, psychedelie a funku. Kapela se skládá z uznávaných a zkušených hudebníků spojených s jazzovou, popovou a rockovou scénou. Výsledkem autorské spolupráce Anie Bratek a Macieje Nestora jsou skladby a aranžmá obohacené o citlivost a kreativitu kytaristy Łukasze Szymańského a bubeníka Dominika Jaskeho. S kapelou Slow Sunset spolupracuje také umělec Francis Tuan (kytara, zpěv).

Slow Sunset debutovali loni v říjnu online koncertem v rámci vratislavského V-Sessions a aktuálně pracují na svém prvním albu, jehož vydání je naplánováno na přelom letošního roku. „Radost z hudby prostřednictvím energických písní kombinujících různé žánry, barvy a zvuky“.

Welcome tour festivalu Hradecký slunovrat 2021 je realizována za podpory: Státní fond kultury, Polský Institut v Praze a Kofola a.s.

Havířov
Činnost Jazz clubu Havířov je finančně podporována statutárním městem Havířov