Jazz Club Havířov
Na čepu

Radegast 10° 27 Kč

Pius 11° 34 Kč

Ryzák 11° 29 Kč

Celá nabídka >
stůl drink
[rəʊz] Blush
Speciální víkendový drink
Fentiman’s Rose Lemonade
Silver Tequila
Pomeranč
Limetka
+ tajná přísada
Akce a koncerty

Protimluv literární přehlídka

20. 12. 2018 od 20 hod.
U nás v Jazzu je vždy prostor pro jakoukoliv kulturu a tentokrát to bude opravdu speciální. Doražte na tuhle vyhlášenou literární revue a užijte si večer bez hudby a hluku, jen s krásnou poezií a prózou a třeba se i dozvíte o nových autorech současnosti. A to přece vůbec nezní špatně!
 

Underground Music Vol.1

21. 12. 2018 od 20 hod.
Večer plný pro Jazz neotřelé muziky. Spousta rapových vystoupení nejen pro fanoušky undergroundu a boombapu, ale také pro ty, kteří chtějí poznat rap i z jiné stránky, než jsou jen sprostá slova a citoslovce. K tomu i výborné hudební podklady v hávu ghettofunku, dubstepu, electro swingu a mnohem více. Tohle si přece nemůžete dovolit propásnout!
 

Věšení vánočního stromečku

22. 12. 2018 od 20 hod.
Vánoce už jsou opravdu za rohem, a tak je třeba nazdobit ten nejvánočnější symbol – stromeček. My však ale vždycky musíme mít něco extra, a tak ten stromeček nebudeme stavět, ale rovnou ho zavěsíme. A aby toho nebylo málo, tak venku a hlavou dolů! Přijďte s námi takto o ciálně a opravdicky odstartovat svátky Vánoční a užít si jejich začátek!
 

Světlo

23. 12. 2018 od 20 hod.
Mladá havířovská parta Světlo vyráží na podzimně-zimní miniturnéčko a v jeho rámci se staví i k nám do Jazzu. Slibují exkluzivní vánoční set a následnou afterparty, a pokud vás tohle nenaladí do té opravdové vánoční atmosféry, tak už vážně nevíme, co by mohlo.
 

Vánoční párty v Jazzu!

24. 12. 2018 od 20 hod.
Oslava Vánoc spojená se soutěží o nejhorší bramborový salát. Štědrý večer nastal, až když jsem v Jazzu chlastal! Kamarádi, až se přejíte všeho cukroví a kaprů, rozkrájíte jablka, rozbalíte dárečky a pošlete všechny skořápky se svíčkama, tak pokud nebudete chtít strávit zbytek večera u pohádek a lití olova, doražte lít k nám! My tady budeme, bude hrát speciální vánoční playlist a k tomu všemu máme ještě jednu pecku – doneste ochutnat kousek vašeho bramborového salátu, protože proběhne soutěž o ten nejhorší.
 

Acoustica

26. 12. 2018 od 20 hod.
Doražte poslední vánoční večer si poslechnout slavné hitovky předních rockových kapel 20. století v netradičním akustickém pojetí. Čtveřice muzikantů vybavená akustickými kytarami, violoncellem a perkusemi zahraje ty největší pecky od jmen jako jsou Eric Clapton, Ozzy Osbourne, Led Zeppelin, Metallica či U2 a mnoho, mnoho dalších.
 

Beztřídní společnost

27. 12. 2018 od 20 hod.
Oukej, o Vánocích jsme si všichni oddechli a nabrali nové síly a teď je třeba je využít! Do Jazzu dorazí místní havířovská parta Beztřídní společnost, kteří rozsekají i vaše nové ponožky zpod stromečku! Bude pogo, bude řev, bude punk!
 

Silvestr v Jazzu!

31. 12. 2018 od 20 hod.

Sotva jsme se naučili nepřepisovat datum z 2017 na 2018 a už je rok u konce?! Jak se to stalo tak rychle? A teď si dejte ruku na srdce - kde jste většinu tohoto roku strávili? Nemusíme mít jasnovidecké schopnosti, abychom to odpověděli za vás - je to Jazz. A tak proč si neříct, že to vlastně vůbec nebylo na škodu a přijít se do Jazzu s tímto rokem rozloučit a zároveň přivítat rok 2019. Kašlete na předsevzetí, přijďte se pobavit, bouchnout šáňo a ukázat novorozenému roku 2019, že jsme tady!

Na tuto akci je nutná závazná rezervace tady na webu.

 
Kde nás najdeš?