víno, ženy, jazz...
06. 03. 2020 od 20 hod.

Experience! vol.2


06.03. - Pátek
Předprodej online: 150 Kč
Na místě: 200 Kč

Náš dvorní rezidentní DJ Martyzan a jeho nový projekt Experience je zpět! Už šestého března se v Jazzu rozvibrují všechny sklenice i břicha pod náporem další várky nekompromisních beatů a groovů!

Konceptem večerů Experience je mimojiné i představení předních jmen středoevropské DJ scény, a ani tentokrát tomu nebude jinak. Kromě nám už dobře známého a ověřeného Martyzana nás čekají i dva speciální hosté.

Prvním z nich bude DJ Liquid A. Ten se DJingu věnuje už od roku 1993. Po začátcích v reggae klubech a v rockovém Bunkru patřil k prvním DJs, kteří hráli v novém klubu Roxy. O rok později přechází na klasické gramofony a stal se jedním z největších propagátorů drum’n’bassu v Česku. Během své dlouhé kariéry vydal celou řadu singlů a kolaborací s desítkami muzikantů a MC’s. Dnes se vyprofiloval jako univerzální DJ, nesvázáný styly a schopný vytvořit klubovou atmosféru, stejně jako přizpůsobit své sety velkým parties.

Dj BBX
Těšínský selektor, který své první vinyly položil na slipmaty někdy kolem roku 2004. Tehdy to byly striktně drumnbassové desky, jejichž drážky s oblibou namáhá dodnes nejčastěji se stejně smýšlejícími kolegy z původně třinecko-těšínské bandičky Eastcoast. V Jazz Clubu si s radostí po roce zahraje klidnější set v duchu triphopu, dubu, nebo funku.